Geresniame pasaulyje

comments Komentarai išjungti - Geresniame pasaulyje
By , 2012 gegužės 24 21:03

Kaip kovoti prieš smurtą? Ar atsakyti tuo pačiu? Ar keršyti? Tokie klausimai nagrinėjami dramoje “Gresniame pasaulyje” (“In a Better World”, 2010 m.), kurio centre atsiduria dviejų berniukų draugsytė. Antonas – gydytojas, gyvenantis tarp Afrikos, kur jo darbo vieta, ir Danijos, kur yra jo šeima. Dirbdamas jis nuolat susiduria su siaubingais Afrikoje siautėjančių gaujų padariniais bei kovoja su savimi dėl priimtų sprendimų. Antonas yra išsiskyręs su žmona ir turi du sūnus. Vyresnysis Eliasas yra užgauliojamas mokykloje, kol joje nepasirodo Kristianas, kuris su tėvu persikraustė gyventi į Daniją po motinos mirties. Abu berniukai netrukus tampa draugais, kuri perauga į pavojingus žaidimus, galinčius turėti itin skausmingas ir tragiškas pasekmes. Jausminga, įdomi, realistiška istorija, paliečianti sąžiningumo ir atgailos, keršto ir atleidimo, skausmo ir vienišumo problemas. Vertas dėmesio filmas.

  

Ali

comments Komentarai išjungti - Ali
By , 2012 gegužės 22 12:49

„Ali“ („Ali“, 2001 m.) – tai istorija apie boksininko Muhamedo Ali gyvenimą. Septintajame ir aštuntajame dešimtmetyje jis savo pergalėmis išgarsėjo visame pasaulyje. Nemažiau audringas buvo ir jo paties asmeninis gyvenimas – tiek dėl religinių įsitikinimų, tiek dėl šeimyninio gyvenimo, tiek dėl spaudimo būti ir išlikti geriausiu. Tačiau vienas įvykis ir konfliktas apvertė jo gyvenimą aukštyn kojomis, kuomet jis suprato, jog geriausia pasikliauti savimi. Nors istorija pakankamai įdomi ir paremta tikrais įvykiais, tačiau veiksmas filme rutuliojasi lėtai ir žiūrisi nuobodokai, kas yra vienas iš didesnių minusų filmui.

Neliečiamieji

comments Komentarai išjungti - Neliečiamieji
By , 2012 gegužės 22 12:39

Paskutiniu metu girdėjau daug puikių atsiliepimų apie komediją „Neliečiamieji“ („Intouchables“, 2011 m.). Pažiūrėjau ir galiu pasakyti, kad tikrai vertas dėmesio filmas. Linksmas, juokingas, įdomus, jausmingas, priverčiantis ir susimąstyti. Filme pasakojama apie milijonieriaus Filipo ir jauno neturtingo imigranto Driso draugystę. Filipas po nelaimingo atsitikimo yra tapęs priklausomas nuo kitų, kadangi yra paralyžiuotas. Netikėtai jis pasisamdo asmeniniu slaugytoju Drisą, kuris buvo teistas už smulkias vagystes ir šiaip nevengia pašėlusio gyvenimo. Šių skirtingų žmonių gyvenimas susipina ir jie abu patiria daugybę puikių akimirkų ir nuotykių. Nuoširdi, paliečianti širdį istorija.

Geležinė ledi

comments Komentarai išjungti - Geležinė ledi
By , 2012 gegužės 18 12:38

Dramoje „Geležinė ledi“ („The Iron Lady“, 2011 m.) pasakojama apie Margaret Tečer gyvenimą, jos sėkmingą politinę karjerą iki ministrės pirmininkės pareigų ir galiausiai jos populiarumo reitingų mažėjimą. Daug dėmesio skiriama dabarčiai, akcentuojant jos senatvę, vienatvę, atminties praradimus, blėstančius gyvenimo prisiminimus ir besivaidenantį vyrą, kuris nori išeiti. Filmas pakankamai įdomus, tačiau norėjosi kažko daugiau, nes vietomis buvo nuobodoka, didžiausias privalumas puiki Meryl Streep vaidyba, įsijautimas į vaidmenį.

Parašyk man laišką

comments Komentarai išjungti - Parašyk man laišką
By , 2012 gegužės 18 10:49

Tu parašyk man laišką
Apie meilės pasaką,
Sudėtą iš vėjo dainų,
Tartum smilgų žodžių švelnių…

Panorama Theme by Themocracy

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos