Roninas

comments Komentarai išjungti - Roninas
By , 2012 liepos 30 15:26

Veiksmo trileris „Roninas“ („Ronin“, 1998 m.) pasakoja apie penkių nepažįstamų samdomų nusikaltėlių grupuotę, kuri buvo suburta slapto užsakovo tam, kad pavogtų itin atidžiai saugomą lagaminą. Jie nežino, kas yra jų bosas, kas tokio svarbaus yra lagamine, kokie kiekvieno grupuotės nario motyvai ir tikslai, dėl ko jiems tenka rizikuoti, kad gautų savo atlygį. Intriguojantis, kupinas veiksmo ir įtampos filmas, pateikiantis gaudynes, susišaudymus siauromis Prancūzijos miestelių gatvėmis.

Mes už… Lietuvą

comments Komentarai išjungti - Mes už… Lietuvą
By , 2012 liepos 30 14:22

„Mes už… Lietuvą“ – dokumentinis filmas apie 2011 m. Lietuvos krepšinio rinktinę iš arti, apie jos pasiruošimą ir dalyvavimą Lietuvoje vykusiame Europos čempionate. Kinas, dvelkiantis krepšininkų patriotizmu, nuoširdumu, nesuvaidintomis emocijomis, pokštais, juokais, uždegančiomis vyr. trenerio kalbomis. Filmo pradžia gal kiek nuobodoka ir norisi pamatyti daugiau įvairių užkulisių, tačiau, nepaisant to, tai įdomus, linksmas, paliečiantis širdį filmas, kuris manau patiks kiekvienam krepšinio fanui 😉

Lelijos

comments Komentarai išjungti - Lelijos
By , 2012 liepos 14 21:52

  

  

Lelijos – vienos mano mėgtsamiausių ir gražiausių gėlių :)

Vasaros žiedai

comments Komentarai išjungti - Vasaros žiedai
By , 2012 liepos 14 21:47

Keletas nuotraukų vieną vasaros vakarą objektyvu fiksuojant gėlių žiedus ir ne tik…

  

  

  

  

  

  

Pasiutę šunys

comments Komentarai išjungti - Pasiutę šunys
By , 2012 liepos 14 21:35

Filme „Pasiutę šunys“ („Reservoir dogs”, 1992 m.)  pasakojama penkių vagišių grupuotę, kurią draugėn subūrė nusikaltėlių vadeiva Džo Kebotas tam, kad apiplėštų banką. Kadangi policija į nusikaltimo vietą atvyko anksčiau nei buvo numatyta plano metu, atsiranda įtarimai, kad jų tarpe yra užsimaskavęs policininkas. Viso filmo metu vyksta įvairiausi dialogai tarp vagišių, siekiant nustatyti, kuris gi yra išdavikas. Veiksmo nedaug, tačiau įtampa ir susidomėjimas išlaikoma iki istorijos pabaigos.

Panorama Theme by Themocracy

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos