Australija

comments Komentarai išjungti - Australija
By , 2011 gruodžio 31 13:47

Kai kuriuos filmus įdomu žiūrėti ir kelis kartus. Vienas jų yra „Australija“ („Australia“, 2008 m.), pasakojantis apie aristokratę ledi Sarą Ešli, atvykusią į Australiją dėl paveldėtų didžiulių žemės plotų su galvijų bandomis. Sužinojusi, kad buvo apgaudinėjama, ji pati nusprendžia prikelti ūkį kartu su žaviu varovu. Be to, Sara imasi globoti mažą aborigenų berniuką, kas visiškai nepriimtina visuomenei. Įspūdingi Australijos gamtovaizdžiai, graži meilės istorija, įdomus, jaudinantis siužetas. Tiesiog puikus, geras, neprailgstantis filmas.

Kalėdų giesmė

comments Komentarai išjungti - Kalėdų giesmė
By , 2011 gruodžio 31 13:45

Animaciniame filme „Kalėdų giesmė“ („A Christmas Carol“, 2009 m.) pasakojama apie seną šykštuolį Skrudžą, gyvenantį be meilės, džiaugsmo ir nekenčiantį Kalėdų. Tačiau vieną naktį jį aplanko net trys Kalėdų dvasios: praeities, dabarties ir ateities. Pabuvojęs stebuklingoje kelionėje Skrudžas patiria įvairiausius jausmus ir supranta, kad nori pasikeisti ir tapti geresniu žmogumi, kol dar gali. Graži, įdomi istorija Kalėdoms, kviečianti tapti geresniais kitiems.

Įkalinti laike

comments Komentarai išjungti - Įkalinti laike
By , 2011 gruodžio 30 19:38

Istorija apie naują erą, kur pagrindine atsiskaitomąja valiuta yra tapęs laikas, pasakojama trileryje „Įkalinti laike („In Time“, 2011 m.). Šiame pasaulyje nuo 25 metų žmonės nesensta, tačiau jie tampa tiksinčia bomba, nes jiems lieka gyventi vos metai. Taigi jie dirba tam, kad gautu daugiau laiko pasaulyje, kur už viską atsiskaitoma taip pat laiku. Bet aišku šiame pasaulyje yra ir turtingų laiku žmonių, galinčių gyventi amžius. Pagrindinis veikėjas Vilas vieną dieną nubunda su gausiomis laiko atsargomis ir nusprendžia pakeisti šią padėtį, suteikdamas vilties žmonėms, kurie gyvena viena diena. Įdomi istorija, įtemptas siužetas, prikaustantis dėmesį iki filmo pabaigos.

Kalėdos

comments Komentarai išjungti - Kalėdos
By , 2011 gruodžio 30 19:28

Drama „Kalėdos“ („Noel“, 2004 m.) – kelių žmonių istorijos, nutikusios Kalėdų išvakarėse. Kiekvienas svajoja apie savąsias Kalėdas. Vienas jų prisimena geriausias savo Kalėdas, švęstas ligoninėje. Tad šv. Kūčių vakarą nusprendžia ir vėl ten atsidurti. Kita istorija apie vyrą, ieškantį žmonos atleidimo, bei tikintį jos persikūnijimu į jauną vyrą. Į siužetą įpinama ir vyresnio amžiaus vieniša moteris Roza, kuri nekenčia Kalėdų, nes jos jai kelia blogus prisiminimus. Jos motina, serganti Alzhaimerio liga, – vienintelis jai likęs artimas žmogus. Tačiau susitikimas su buvusiu kunigu įpučia į jos gyvenimą naujų vėjų. Taip pat istorija apie jauną porą, atsidūrusią ties skyrybų slenksčiu dėl per didelio pavydo. Įdomios istorijos apie skirtingus žmones, laukiančius savojo šv. Kalėdų stebuklo.

Elfas

comments Komentarai išjungti - Elfas
By , 2011 gruodžio 30 19:26

Kalėdiniu laikotarpiu smagu pažiūrėti žiemiškų, Kalėdoms skirtų filmų. Vienas jų – komedija „Elfas“ („Elf“, 2003 m.), pasakojanti apie žmogų, netikėtai tapusį elfu. Būdamas dar visai mažylis jis papuolė į Kalėdų senelio maišą ir taip apsigyveno jo dirbtuvėse su elfais. Tačiau užaugęs jis sužino esantis žmogus ir iškeliauja į pasaulį ieškoti savo tėčio. Tai smagi, juokinga, nors ir banali, naivi istorija. Tiesiog šiltam žiemos vakarui, kai norisi pasakos 😉

Panorama Theme by Themocracy

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos