Būk pasikeitimu

comments Komentarai išjungti - Būk pasikeitimu
By , 2012 rugsėjo 27 9:12

Viena iš man itin patikusių citatų, kuri turėtų priversti susimąstyti.

Be the change you want to see in the world.“ (Mahatma Gandhi)

Apelsinai ir saulė

comments Komentarai išjungti - Apelsinai ir saulė
By , 2012 rugsėjo 24 13:26

Dramoje „Apelsinai ir saulė“ („Oranges and Sunshine“, 2010 m.) pasakojama apie socialinę darbuotoją Margaret, kovojančią už žmonių teises. Vieną vakarą pas Margaret kreipiasi moteris, prašydama surasti jos motiną, nuo kurios ji buvo atskirta, kai jai buvo vos ketveri. Pradėjusi aiškintis aplinkybes, Margaret sužino, kad 20 a. viduryje buvo vykdyta masinė vaikų deportacija iš Anglijos į Australiją, kur jie buvo išnaudojami kaip vergai ir ne tik. Šie vaikai, dabar suaugę žmonės, nežino savo kilmės šaknų ir nepažįsta savo tėvų. Margaret su nuoširdžiu atsidavimu įsitraukia į šių žmonių tėvų paieškas, dėl ko vis mažiau lieka laiko ir dėmesio pačios šeimai. Įdomi, sukrečianti, paremta tikrais faktais istorija apie daugelio žmonių išgyvenimus ir apie tai, kiek vienas žmogus gali duoti kitiems.

Mielos dienos

comments Komentarai išjungti - Mielos dienos
By , 2012 rugsėjo 23 13:15

Kokios mielos yra dienos, kai širdyje ramu ir gera, kai vidumi jauti pakylėjimą, užtikrintumą, tikėjimą šviesia ateitimi. Žvilgsniu ir be žodžių stebi aplinką, šypsaisi viduje, nes žinai, kad tau viskas bus gerai. Jauti, kad turi save. Save, kuri gali įveikti savo ribotumus, baimes, mažyčiais žingsneliais eiti pirmyn, pasidžiaugti savo itin mažytėmis, gal net atrodančiomis smulkmenomis, pergalėmis. Nes tai pamažu sustiprina tave kaip žmogų ir ateityje jau turėtų būti lengviau žengti tuo pačiu keliu. Nelengva didinti pasitikėjimą savimi, kai tave nuolat kamuoja savęs netikėjimo abejonės, lyg šešėliai vaiduokliai, persekiojantys kiekviename žingsnyje. Tad atsikratyti jais itin nelengva, bet įmanoma. Nes juk šiame pasaulyje viskas įmanoma, tik reik patiems tuo įsitikinti. Norisi kuo ilgiau savyje nešiotis tokią savijautą ir nuvyti blogas, įkyrias mintis, nes tai juk tik mintys, o ne tu. Tu kaip ir visi gali pasiekti viską ko nori. Tik reikia išlaukti savojo laiko ir tikėti tyliai giliai širdyje…

Geriausias egzotiškas Marigold viešbutis

comments Komentarai išjungti - Geriausias egzotiškas Marigold viešbutis
By , 2012 rugsėjo 13 16:18

Dramoje „Geriausias egzotiškas Marigold viešbutis“ („The Best Exotic Marigold Hotel“, 2011 m.) pasakojama, kaip britų pensijinio amžiaus žmonių grupė iškeliauja pailsėti į nebrangią šalį – Indiją. Jie apsistoja reklamuojamame Marigold viešbutyje, skirtame vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau tikrovėje viešbutis visai neatitinka žadėto vaizdo ir aptarnavimo. Vis dėlto likę tame viešbutyje, britai pamažu susipažįsta su tikrąja Indija ir jos kultūra. Įdomi istorija supažindinanti su skirtingo charakterio veikėjais, tačiau visus juos sieja kai kas bendro. Visi nori jaustis reikalingi ir naudingi, nenori būti vieniši, sulaukę savo gyvenimo saulėlydžio.

Taikus karys

By , 2012 rugsėjo 6 13:21

„Taikus karys“ („Peaceful Warrior“, 2006 m.) – įkvepianti drama, paremta tikrais faktais ir knygos „Taikaus kario kelias“ ekranizacija. Tai istorija apie jauną, darbštų ir užsispyrusį gimnastą Denį, svajojantį dalyvauti Olimpinėse žaidynėse. Rodos Deniui gyvenime nieko netrūksta, tačiau vienos nakties pažintis su degalinėje dirbančiu vyruku supurto jo pasitikėjimą. Pažintis su Sokratu, tokį vardą jam duoda Denis, atveria naują požiūrį į aplinką ir save patį. Būtent Sokratas padeda Deniui vėl atsitiesti po skaudžios autoavarijos, kuri sužlugdo jo karjerą. Filme pateikiama daug įvairių pamokymų ir tiesų. Tai jausminga, jaudinanti, intriguojanti ir priverčianti susimąstyti istorija, žavinti savo paprastumu ir nuotaikingumu. Vertas dėmesio filmas, po kurio norisi perskaityti knygą, pagal kurią jis buvo kurtas.

  

Panorama Theme by Themocracy

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos