Los Andželas slaptai

comments Komentarai išjungti - Los Andželas slaptai
By , 2012 vasario 27 20:14

„Los Andželas slaptai“ („L.A. Confidential“, 1997 m) – kriminalinis trileris, drama, kurios įvykių sukūryje atsiduria keli Los Andželo policininkai. Miesto mafijos bosui Mikiui Koenui atsidūrus kalėjime, pasipila žmogžudystės – žūva jo bendražygiai ir kažkas kėsinasi į mafijos boso vietą. Žuvus vienam policininkui, jo kolega Badas Vaitas pats vienas imasi tirti šiuos įvykius, o galiausiai jam tenka bendradarbiauti su Leitenantu Eksliu, su kuriuo jį sieja priešiški santykiai. Puikaus, nenuobodaus, intriguojančio siužeto filmas.

Postcrossing

comments Komentarai išjungti - Postcrossing
By , 2012 vasario 27 16:37

Prieš kelias dienas vyko pokalbis apie kolekcionavimą. Tuomet pamaniau, kad tokiais dalykais užsiėmiau tik vaikystėje, bet tai buvo tikrai smagu, tad norėtųsi kažko panašaus ir dabar. Temai pasisukus apie postcrossing‘ą, pagalvojau, kad tai puikus hobi ir kartu galimybė rinkti atvirlaiškius iš įvairių pasaulio šalių. Taigi nieko nelaukusi jau tą pačią dieną užsiregistravau postcrossing‘o sistemoje, gavau adresus, kam turiu išsiųsti atvirukus, internetu užsisakiau atvirukų, o dabar nekantriai laukiu, kada galėsiu juos išsiųsti ir be abejo pati sulauksiu pirmojo atvirlaiškio iš kažkurios pasaulio šalies. Smagu ir gera :)

Vagišiai

comments Komentarai išjungti - Vagišiai
By , 2012 vasario 26 16:43

Kriminalinėje komedijoje „Vagišiai“ („Snatch“, 2000 m.) pasakojama kaip nusikaltėlis Frenkis „Keturi pirštai“ nusprendžia pavogti iš žydų rabino itin prabangų deimantą. Netrukus į šį reikalą įsipainioja ir daugiau žmonių, kas galiausiai virsta dideliu nesusipratimu ir visi jo herojai įklimpsta į didžiulę problemų krūvą. Įtraukiančio, nenuspėjamo siužeto, įdomi, juokinga komedija su puikiai vaidinančiais aktoriais, kurie įkūnija daug skirtingų ir ryškių personažų.

Bandelės su aguonomis ir cinamonu

comments Komentarai išjungti - Bandelės su aguonomis ir cinamonu
By , 2012 vasario 26 16:31

Kartais už lango smarkiai sningant ir spaudžianti šaltukui, taip užsinori šiltų bandelių, kad nelieka nieko kita tik susirasti receptuką ir kepti :)

Tešlai:
20 g mielių;
1 stiklinė pieno;
3 stiklinių miltų;
120 g sviesto;
0,5 stiklinės cukraus;
Įdarui:
50-80 g tirpinto sviesto;
4 šaukštai cukraus;
1-2 šaukštai cinamono;
2 šaukštai aguonų;
Aptepimui:
1 kiaušinio.

Mieles užpilti vienu šaukšteliu cukraus ir palikti šiltai, kad pakiltų. Tuo metu ištirpinti sviestą. Pašildyti pieną kartu su cukrumi, maišant kad jis ištirptų. Į pieną supilti pravėsusį tirpintą sviestą, supilti iškilusias mieles. Dėti miltus ir gerai išminkyti tešlą, kol nelips prie rankų. Tešlą palikti šiltai pakilti apie pusę valandos. Kol ji kyla, vienam dubenėlyje sumaišyti 2 šaukštus cukraus su cinamonu, o kitame – 2 šaukštus cukraus su aguonomis. Pakilusią tešlą padalinti pusiau. Iškočioti vieną tešlos gabalą, jį aptepti tirpintu sviestu ir pabarstyti cukraus ir aguonų mišiniu. Tešlą suvynioti į vieną ritinėlį ir supjaustyti nedideliais griežinėliais. Taip pat paruošti kitą tešlos gabalą, tik jį, aptepus sviestu, pabarstyti cinamono ir cukraus mišiniu. Gautas bandeles aptepti išplaktu kiaušiniu (į jį galima dėti šiek tiek cukraus) ir kepti 1800 C temperatūroje apie 20 min. Gaunasi skanios, kvapnios, minkštos bandelės.

Receptą radau internete šiuo adresu: http://zalia-varna.livejournal.com/15466.html

  

50/50

comments Komentarai išjungti - 50/50
By , 2012 vasario 21 16:50

Drama „50/50“ („50/50“, 2011 m.) pasakoja apie jauną vaikiną, vardu Adamą, kuris sužino, jog serga retos formos vėžiu ir jo galimybės išgyventi lygios 50 proc. Netrukus jį išduoda mergina tačiau Adamas nepuola į depresiją, bet stengiasi ramiai toliau gyventi su savo liga. Kadangi esu mačius ne vieną tokio tipo filmą, šis nebuvo pats įdomiausias, bet tai įtraukiančio siužeto istorija, priverčianti susimąstyti.

Panorama Theme by Themocracy

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos