Ar liko tyrų jausmų?

By , 2011 balandžio 30 21:14

Ar šiame pasaulyje dar yra vietos tyriems jausmams, tam, kas šventa ir tikra? Šiandien tiek pilna materializmo, prievartos, šiurkštumo, apgaulės ir t.t., kad rodos gražių jausmų likę visai nedaug. Pavargsti nuo kitų žmonių abejingumo, pamatai, kad nelikę artimų siejančių ryšių, ir taip apninka nusivylimas, liūdesys, vienatvė. Bet tai išgyvenęs vėl nori tikėti, kad bus geriau, kad gali būti geriau, kad dar egzistuoja kažkas šilo ir artimo, kad dar gali sulaukti nuoširdžių jausmų, kad žmonės yra geri ir kitiems linki tik gero. Gal tai ir atrodo naivu, bet norisi, kad taip būtų. Tačiau dažnai tenka nusivilti, mat realybė pasirodo esanti visai kitokia nei įsivaizduojamas pasaulis ar norai. Ir kur tada dėti tuos norus, kai žinai, kad jie neįvyks, bet tu vis tiek giliai širdyje tikiesi to sulaukti. Užmiršti? Sugalvoti kitus norus? O kas jei norisi visai paprastų dalykų – artimesnio bendravimo su žmonėmis, nuo ko priklauso tavo laimės pojūtis? Būna, kad pasijunti vienišas ir tarp žmonių, nes tu nemąstai kaip jie, skiriasi ir norai, pasaulėžiūra, būdas, o kartais atrodo, kad esi apskritai per daug skirtingas žmogus ir nežinai, ką su tuo daryti, nes tarsi netinki pasauliui. Tad nešiojies tai savyje, užsklendęs jausmus giliai ir bijai, kad pats gali jų netekti. Ar teko kada tai patirti? Nepaisant visko, giliai širdyje rusena viltis, kad sutiksi panašų sielos žmogų, su kuriuo galėsi pasidalinti savo gražiausiais jausmais ir sulauksi atsako.

Purpurinės upės

comments Komentarai išjungti - Purpurinės upės
By , 2011 balandžio 26 16:29

„Purpurinės upės“ („Les Rivieres Pourpres“, 2000 m.) – prancūzų kriminalinis trileris, kuriame susipina kelios iš pirmo žvilgsnio nesusijusios bylos: Guernano miestelyje rastas žiauriai nužudytas universiteto bibliotekininkas, o Sarnako miestelyje – svastikomis apipaišytas kapas, kuriame palaidota prieš daugelį metų autoavarijoje žuvusi mergaitė. Filmas kupinas įtampos, mistikos, įtraukiantis ir išlaikantis susidomėjimą iki pat pabaigos.

Marlis ir aš

comments Komentarai išjungti - Marlis ir aš
By , 2011 balandžio 26 16:28

Komedijoje „Marlis ir aš“ (Marley & Me”, 2008 m.) išvysite jaunos porelės nuotykius, kai jie įsigyja labradoro retriverį, vardu Marlis. Šuo savo išdaigomis jų gyvenimą apverčia aukštyn kojom, užkrauna didelę atsakomybę, tačiau kartu suteikia ir daug nuostabių akimirkų. Filme buvo tiek juokingų, tiek liūdnų, jautrių epizodų, o pabaiga išspaudė ne vieną ašarą.

Velykų diena

comments Komentarai išjungti - Velykų diena
By , 2011 balandžio 25 15:47

     

     

      

      

Eik per pasaulį

By , 2011 balandžio 23 18:58

Eik per pasaulį ir šypsokis,

Net jeigu skaudins ir žeis.

Gerumo sparnų nepameski,

Kai pykčio vėjai sušėls.

Nors gels širdį aštrūs spygliai,

Ir stūgaus sumaišties aidai,

Nepasiduok ir siek atkakliai,

Kad kvepėtų tik laimės žiedai.

Vilties ir tikėjimo žvilgsnį paskleisk,

Kai suklupęs neberasi kelio ženklų.

Kas buvo negera, užmiršk ir atleisk,

Kad žengti pirmyn užtektų jėgų.

Panorama Theme by Themocracy

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos