Kalėdų laukimas

By , 2011 lapkričio 6 13:11

Dindilin dindilin… Pamažu artėja Kalėdos. Pats nuostabiausias laikotarpis – Kalėdų laukimas, apimantis pasiruošimą joms, iškritusias pirmąsias snaiges, Kalėdinių dainų klausymą, dovanėlių darymą, meduoliukų kepimą ir puošimą, cinamonu, imbierais kvepiančius namus ir t.t. Kalėdinė dvasia, spindinti šiltumu, gerumu, jaukumu, kuomet širdyje kažkas kirba ir būna taip gera, jau pamažu užlieja mane. Mintyse jau Kalėdinių dovanų idėjos šeimos nariams, draugams, rankdarbių darymas, atvirukų vizija, Kalėdinių kepinių kvapai… Visa tai kas suteikia didelį malonumą, kam gera atsiduoti, kad suteiktum mažytį džiaugsmą kitiems. Nes dovanoti ir duoti man smagu, tad kasmet norisi kokiu mielu savo rankomis darytu darbeliu, kepiniu ir pan. nustebinti brangius žmones. Šventės ateina ir greit praeina, tačiau jų laukimas širdyje pats mieliausias, tad gera, kai gali skirti tam laiko :)

4 Responses to “Kalėdų laukimas”

  1. Profilio nuotrauka (Brigit) Brigit sako:

    patink man tavo blog’as :) vis užbėgu čia pasiskaitinėt :)

  2. Profilio nuotrauka (Darius) Darius sako:

    kai buvau mažas, tai gimtadienis ir net ne Kalėdos, o Naujieji metai (sovietiniais laikais oficialiai Kalėdos net nebuvo šventė) buvo mano pačios laukiamiausios ir mieliausisos šventės. Dabar nelaukiu nei to, nei ano :/

  3. Profilio nuotrauka (aprile) aprile sako:

    Keista bet Nauji metai man niekada nebuvo kažkokia didelė šventė :) Kūčių vakaras, Kalėdos man visada siejos su kažkuo šventu, tyru, stebuklingu :)

Panorama Theme by Themocracy

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos